Elektronik Ödeme Sistemlerini (EPS) Kullanarak Exness Para Yatırma ve Para Çekme

Elektronik Ödeme Sistemlerini (EPS) Kullanarak Exness Para Yatırma ve Para Çekme


Elektronik Ödeme Sistemlerini (EPS) Kullanarak Para Yatırma ve Çekme

Elektronik Ödemeler, hızları ve kullanıcıya kolaylıkları nedeniyle son derece popüler hale geliyor. Nakitsiz ödemeler zamandan tasarruf sağlar ve gerçekleştirmesi de çok kolaydır. Çeşitli Elektronik Ödeme Sistemlerini (EPS) kullanarak alım satım hesaplarınızla para yatırma ve çekme

işlemleri yapabilirsiniz . Exness hesabınızdan para yatırmaya ve çekmeye başlamak için ihtiyacınız olan tek şey, kullanmak istediğiniz her bir elektronik ödeme sistemine sahip bir hesaptır. Şu anda aşağıdaki elektronik ödeme sistemleri aracılığıyla mevduat kabul ediyoruz:

  • neteller
  • İnternet parası
  • Skrill
  • Mükemmel Para

Bazı ödeme yöntemleri bölgenizde kullanılamayabilir. Hesabınız için mevcut ödeme yöntemlerini görüntülemek üzere Exness Kişisel Alanınızı ziyaret edin.

İşlem süresi

Elektronik ödeme sistemleri aracılığıyla gerçekleştirilen para yatırma ve çekme işlemleri anında gerçekleşir, yani işlemi tamamladıktan sonra paranın hesabınıza yansıması sadece birkaç dakika sürer.


ücretler

Yukarıda belirtilen elektronik ödeme sistemlerinden herhangi biri aracılığıyla para yatırdığınızda para yatırma veya çekme ücreti almıyoruz. Bunun tek istisnası, Skrill aracılığıyla para çekmenizdir; 20 USD'den fazla para çekmek için komisyon yoktur, ancak bu miktarın altında çekim yaparsanız 1 USD komisyon alınır.

Belirli elektronik ödeme sistemleri tarafından ücret alınabilir. İşlem ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen kullanmayı düşündüğünüz elektronik ödeme sisteminin web sitelerini ziyaret ediniz.


EPS seçimim çekilmek üzere bloke edilirse ne olur?

Bazen ödeme sistemindeki hesabınız birçok olası nedenden dolayı bloke olabilir ve (Exness kuralları uyarınca) para çekme işlemi yapmak için kullanamayabilirsiniz.

Böyle bir durumda, para yatırmak için kullanılan aynı yöntemle para çekme politikası olduğu için para çekme konusunda size yardımcı olması için Destek ekibinden yardım almanız gerekecektir.

Destek ile iletişime geçtiğinizde, çabukluğu sağlamak için lütfen aşağıdakileri sağlayın:
  • Hesap Bilgileri
  • EPS'nin bloke edildiği hesap kanıtı (bir e-posta olabilir).
  • Gizli kelimeniz gibi güvenlik doğrulaması.

Bu bilgilerle Destek, EPS yönteminiz kullanılamadığında para çekme işleminize yardımcı olabilir.
Thank you for rating.
YORUM YAZIN Yanıtı İptal Et
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!
Yorum Yap
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!