Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?
Exness'te, forex yatırımcıları ile fonları arasına engeller koymaya inanmıyoruz. Bu nedenle para yatırma işlemimizi uygun, hızlı, güvenli ve mali açıdan şeffaf olacak şekilde tasarladık. Exness, çok çeşitli ödeme sistemleri aracılığıyla para yatırma işlemlerini kabul eder ve otomatik anında para çekme işlemleri sunar. Bu, paranıza gece veya gündüz, istediğiniz zaman erişebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca Exness, para yatırma veya çekme işlemleri için komisyon talep etmez.


Exness'ten nasıl para çekilir

Para çekme kuralları

Para çekme işlemleri, herhangi bir gün, herhangi bir zamanda yapılabilir ve paranıza 24 saat erişim sağlar. Kişisel Alanınızın Para Çekme bölümünde hesabınızdan para çekebilirsiniz. Transferin durumunu istediğiniz zaman İşlem Geçmişi bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Ancak, para çekmek için şu genel kurallara dikkat edin:

 • İstediğiniz zaman çekebileceğiniz miktar , Kişisel Alanınızda gösterilen işlem hesabınızın serbest marjına eşittir.
 • Para yatırma işlemi için kullanılan aynı ödeme sistemi, aynı hesap ve aynı para birimi kullanılarak para çekme işlemi yapılmalıdır . Hesabınıza para yatırmak için birkaç farklı ödeme yöntemi kullandıysanız, bu ödeme sistemlerine para yatırma işlemiyle aynı oranda para çekilecektir. İstisnai durumlarda, hesap doğrulaması beklenirken ve ödeme uzmanlarımızın sıkı tavsiyesi altında bu kuraldan feragat edilebilir.
 • Bir ticaret hesabından herhangi bir kar çekilmeden önce, banka kartınız veya Bitcoin kullanılarak o ticaret hesabına yatırılan tutarın tamamı, geri ödeme talebi olarak bilinen bir işlemle tamamen geri çekilmelidir.
 • Para çekme işlemleri, ödeme sistemi önceliğine göre yapılmalıdır ; işlem sürelerini optimize etmek için bu sırayla para çekin (önce banka kartı iade talebi, ardından bitcoin iade talebi, banka kartı kar çekme, sonra başka herhangi bir şey). Bu makalenin sonunda bu sistem hakkında daha fazla bilgi edinin.


Bu genel kurallar çok önemlidir, bu nedenle hepsinin birlikte nasıl çalıştığını anlamanıza yardımcı olacak bir örnek ekledik:

Banka kartı ile 700 USD ve Neteller ile 300 USD olmak üzere toplam 1 000 USD'yi hesabınıza yatırdınız. Bu nedenle, toplam para çekme tutarının yalnızca %70'ini banka kartınızla ve %30'unu Neteller aracılığıyla çekmenize izin verilecektir.


500 USD kazandığınızı ve kar dahil her şeyi çekmek istediğinizi varsayalım:

 • Alım satım hesabınızın 1 500 ABD Doları tutarında serbest marjı vardır ve bu, ilk para yatırma işleminizin ve sonraki kârınızın toplamını oluşturur.
 • İade taleplerinizi öncelikle ödeme sistemi önceliğine göre yapmanız gerekecek; yani 700 USD (%70) önce banka kartınıza iade edildi.
 • Ancak tüm iade talepleri tamamlandıktan sonra banka kartınıza yapılan kârı aynı oranlarda çekebilirsiniz; Banka kartınıza 350 USD kar (%70).
 • Ödeme önceliği sisteminin amacı, Exness'in kara para aklamayı ve potansiyel dolandırıcılığı yasaklayan mali düzenlemelere uymasını sağlamak ve bunu istisnasız temel bir kural haline getirmektir.


Para Çekme


Elektronik Ödeme Sistemleri

Elektronik ödemeler, hızları ve kullanıcıya kolaylıkları nedeniyle son derece popüler hale geliyor. Nakitsiz ödemeler zamandan tasarruf sağlar ve gerçekleştirmesi de çok kolaydır. E-ödemeler yoluyla para çekme eğitimi aşağıdadır. 1. Kişisel Alanınızın Para Çekme bölümünden

kullanmak istediğiniz ödemeyi seçin , örneğin Skrill. 2. Para çekmek istediğiniz ticaret hesabını seçin ve Skrill hesabı e-postanızı girin; alım satım hesabınızın para birimi cinsinden para çekme miktarını belirtin. Devam'ı tıklayın . 3. İşlemin bir özeti gösterilecektir. Kişisel Alan güvenlik türünüze göre size e-posta veya SMS ile gönderilen doğrulama kodunu girin. Onayla'yı tıklayın .
Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?
4. Tebrikler, para çekme işleminiz şimdi işleme koyulmaya başlayacak.

Not: Skrill hesabınız bloke edildiyse, lütfen hesabın süresiz olarak bloke edildiğini kanıtlayarak bizimle sohbet yoluyla iletişime geçin veya [email protected] adresinden bize e-posta gönderin. Finans departmanımız sizin için bir çözüm bulacaktır.

Banka Kartları

*Geri ödemeler için minimum para çekme tutarı, web ve mobil platformlar için 0 USD ve Social Trading uygulaması için 10 USD'dir.

**Kâr çekme işlemleri için minimum para çekme tutarı, web ve mobil platformlar için 3 ABD doları ve Sosyal Ticaret uygulaması için 6 ABD dolarıdır. Sosyal Ticaret, Kenya kuruluşumuzla kayıtlı müşteriler için mevcut değildir.

***Maksimum kar çekme işlemi işlem başına 10 000 USD'dir.


Aşağıdaki banka kartlarının kabul edildiğini lütfen unutmayın:

 • VISA ve VISA Elektron
 • MasterCard
 • usta usta
 • JCB (Japon Kredi Bürosu)*

*JCB kartı, Japonya'da kabul edilen tek banka kartıdır; diğer banka kartları kullanılamaz.


1. Kişisel Alanınızın Para Çekme alanında Banka Kartı'nı seçin .
Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?
2. Aşağıdakileri içeren formu doldurun:
a. Açılır menüden banka kartını seçin.
b. Para çekmek için ticaret hesabını seçin.
c. Hesabınızın para biriminde çekilecek tutarı girin.

Devam'ı tıklayın .
Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?
3. Bir işlem özeti sunulacaktır; devam etmek için Onayla'yı tıklayın .
Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?
4. Size e-posta veya SMS ile gönderilen doğrulama kodunu (Kişisel Alan güvenlik türünüze bağlı olarak) girin ve ardından Onayla seçeneğine tıklayın .
Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?
5. İsteğin tamamlandığını onaylayan bir mesaj görüntülenir.

Banka kartınızın süresi dolduysa

Banka kartınızın süresi dolduğunda ve banka aynı banka hesabına bağlı yeni bir kart verdiğinde, geri ödeme işlemi basittir. Geri ödeme talebinizi her zamanki şekilde gönderebilirsiniz:
 1. Kişisel Alanınızda Para Çekme'ye gidin ve Banka kartı'nı seçin.
 2. Süresi dolan banka kartıyla ilgili işlemi seçin.
 3. Para çekme işlemine devam edin.

Ancak, hesabınız kapatıldığı için süresi dolmuş kartınız bir banka hesabına bağlı değilse, Destek Ekibi ile iletişime geçmeli ve bunu kanıtlamalısınız. Ardından, mevcut başka bir Elektronik Ödeme Sisteminde geri ödeme talebinde bulunmak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendireceğiz.


Banka kartınızın kaybolması veya çalınması durumunda

Kartınızın kaybolması veya çalınması ve artık para çekmek için kullanılamaması durumunda, kayıp/çalıntı kartınızın durumuna ilişkin kanıtlarla birlikte lütfen Destek Ekibi ile iletişime geçin. Gerekli hesap doğrulaması tatmin edici bir şekilde tamamlandıysa, para çekme işleminizde size yardımcı olabiliriz.

Banka transferi

Exness ticaret hesabınızla para çekmek için banka transferlerini nasıl kullanabileceğinizi öğrenin. 1. Kişisel Alanınızın Para Çekme bölümünde Banka Havalesi'ni

seçin . 2. Para çekmek istediğiniz ticaret hesabını seçin ve para çekme tutarını hesabınızın para biriminde belirtin. Devam'ı tıklayın . 3. İşlemin bir özeti gösterilecektir. Kişisel Alan güvenlik türünüze göre size e-posta veya SMS ile gönderilen doğrulama kodunu girin. Onayla'yı tıklayın . 4. Bir sonraki sayfada, aşağıdakiler dahil olmak üzere bazı bilgileri seçmeniz/sağlamanız gerekecek:
Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?

a. Banka adı
B. Banka hesap türü
c. banka hesabı numarası

Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?

5. Bilgiler girildikten sonra Onayla'ya tıklayın.

6. Bir ekran, para çekme işleminin tamamlandığını onaylayacaktır.

Bitcoin (BTC) - Tether (USDT)

Kripto para çekme işlemleri Exness'te 7/24 mevcuttur. Bu yazıda, Exness'ten kişisel Bitcoin cüzdanınıza nasıl bitcoin çekebileceğinizi göstereceğiz.

1. Kişisel Alanınızdaki Para Çekme bölümüne gidin ve Bitcoin (BTC) seçeneğine tıklayın .
Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?
2. Sizden harici bir Bitcoin cüzdan adresi vermeniz istenecektir (bu sizin kişisel Bitcoin cüzdanınızdır). Kişisel Bitcoin cüzdanınızda görüntülenen harici cüzdan adresinizi bulun ve bu adresi kopyalayın.

3. Harici cüzdan adresini ve çekmek istediğiniz tutarı girin, ardından Devam'a tıklayın .

Bunu sağlamaya özen gösterin, aksi takdirde fonlar kaybolabilir ve geri alınamaz ve para çekme miktarı.

Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?
4. Bir onay ekranı, para çekme ücretleri de dahil olmak üzere para çekme işleminizin tüm ayrıntılarını gösterecektir; Memnunsanız, Onayla'yı tıklayın.

5. Exness hesabınızın güvenlik türüne bir doğrulama mesajı gönderilecektir; doğrulama kodunu girin ve ardından Onayla'yı tıklayın.

6. Son bir onay mesajı, para çekme işleminin tamamlandığını ve işlenmekte olduğunu size bildirecektir.

Bir yerine iki para çekme işlemi mi görüyorsunuz?

Bildiğiniz gibi, Bitcoin için para çekme işlemi geri ödeme şeklinde çalışır (banka kartından para çekme işlemlerine benzer). Bu nedenle, iade edilmeyen mevduattan daha fazla bir meblağ çektiğinizde, sistem bu işlemi dahili olarak iade ve kar çekme olarak ikiye ayırır. Bir yerine iki işlem görmenizin nedeni budur.

Örneğin, 4 BTC yatırdığınızı ve ticaretten 1 BTC kar elde ettiğinizi ve toplamda 5 BTC kazandığınızı varsayalım. 5 BTC çekerseniz, biri 4 BTC tutarında (depozitonuzun iadesi) ve diğeri 1 BTC (kar) tutarında olmak üzere iki işlem göreceksiniz.

Havaleler

1. Kişisel Alanınızın Para Çekme bölümüne gidin ve Banka Havalesi'ni (ClearBank aracılığıyla) seçin . 2. Para çekmek istediğiniz alım satım hesabını seçin ve para çekme para biriminizi ve çekme tutarını seçin. Devam'ı tıklayın . 3. İşlemin bir özeti gösterilecektir. Kişisel Alan güvenlik türünüze göre size e-posta veya SMS ile gönderilen doğrulama kodunu girin. Onayla'yı tıklayın . 4. Banka hesap bilgileri ve yararlanıcının kişisel bilgileri dahil olmak üzere sunulan formu doldurun; lütfen her alanın doldurulduğundan emin olun ve ardından Onayla'yı tıklayın .
Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?
5. Son bir ekran, para çekme işleminin tamamlandığını onaylayacak ve para işleme koyulduktan sonra banka hesabınıza yansıtılacaktır.


Sık Sorulan Sorular (SSS)

Para çekme ücretleri

Para çekerken herhangi bir ücret alınmaz, ancak bazı ödeme sistemleri işlem ücreti alabilir. Para yatırmak için kullanmaya karar vermeden önce ödeme sisteminiz için herhangi bir ücretin farkında olmak en iyisidir.


Para çekme işlem süresi

Elektronik Ödeme Sistemleri (EPS) ile yapılan para çekme işlemlerinin büyük çoğunluğu anında gerçekleştirilir, bu da işlemin manuel işlem yapılmadan birkaç saniye içinde (maksimum 24 saate kadar) gözden geçirildiği anlamına gelir. İşleme süreleri, kullanılan yönteme göre değişebilir; ortalama işleme tipik olarak beklenen süre kadardır, ancak bunun altında gösterilen maksimum süreyi almak da mümkündür (örneğin, x saate/güne kadar).

Belirtilen para çekme süresi aşılırsa, sorunu gidermenize yardımcı olabilmemiz için lütfen Exness Destek Ekibi ile iletişime geçin.


Ödeme Sistemi Önceliği

İşlemlerinizin zamanında yansımasını sağlamak için, verimli hizmet sunmak ve finansal düzenlemelere uyum sağlamak için uygulanan ödeme sistemi önceliğini not edin. Bu, listelenen ödeme yöntemleri aracılığıyla para çekme işlemlerinin şu öncelikte yapılması gerektiği anlamına gelir:
 1. Banka kartı iadesi
 2. Bitcoin iadesi
 3. Daha önce açıklanan para yatırma ve çekme oranlarına bağlı kalarak kar çekme.
Ödeme sistemi önceliği, yalnızca tek bir işlem hesabına değil, bir bütün olarak Kişisel Alanınıza bağlıdır; ne olursa olsun herhangi bir ticaret hesabından para çekilebilir.

Ödemesiz dönem ve para çekme

Ödemesiz süre içinde, ne kadar fon çekilebileceği veya transfer edilebileceği konusunda herhangi bir sınırlama yoktur. Ancak şu ödeme yöntemleri kullanılarak para çekilemez:
 • Banka Kartları
 • Kripto Cüzdanları
 • Mükemmel Para
Hesap bloke edildikten sonra bile (ödemesiz süre sona erdiğinde) para çekme işlemine devam edebilirsiniz, ancak ödemesiz süre sona erdikten sonra dahili transferler yapılamaz.

Para yatırmak için kullanılan ödeme sistemi para çekme işlemi sırasında mevcut değilse ne yapmalıyım?

Para yatırmak için kullanılan ödeme sistemi para çekme işlemi sırasında mevcut değilse, alternatif olarak lütfen sohbet, e-posta veya telefon yoluyla Destek Ekibimizle iletişime geçin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bu ideal bir durum olmasa da, bazen sağlayıcı tarafındaki bakım sorunları nedeniyle belirli ödeme sistemlerini kapatmamız gerekebileceğini unutmayın. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı üzgünüz ve her zaman sizi desteklemeye hazırız.

Paramı çekerken neden “yetersiz bakiye” hatası alıyorum?

Para çekme talebini tamamlamak için ticaret hesabında yeterli miktarda kullanılabilir para olmayabilir.

Lütfen aşağıdakileri onaylayın:
 • Alım satım hesabında açık pozisyon bulunmamaktadır.
 • Para çekme işlemi için seçilen ticaret hesabı doğru hesaptır.
 • Seçilen ticaret hesabında para çekmek için yeterli para var.
 • Seçilen para biriminin dönüştürme oranı, yetersiz miktarda fon talep edilmesine neden oluyor.

Daha fazla yardım için

Bunları onayladıysanız ve hala "yetersiz bakiye" hatası alıyorsanız, lütfen yardım almak için şu ayrıntılarla birlikte Exness Destek Ekibimizle iletişime geçin:
 • Ticaret hesabı numarası.
 • Kullanmakta olduğunuz ödeme sisteminin adı.
 • Aldığınız hata mesajının (varsa) ekran görüntüsü veya fotoğrafı.

Exness'te Depozito nasıl yapılır


Para Yatırma İpuçları

Exness hesabınıza para yatırmak hızlı ve basittir. Sorunsuz para yatırma için bazı ipuçları:

 • PA, ödeme yöntemlerini kullanıma hazır olanlardan ve hesap doğrulamasından sonra kullanılabilenlerden oluşan gruplar halinde görüntüler. Eksiksiz ödeme yöntemi teklifimize erişmek için, hesabınızın tam olarak doğrulandığından emin olun; bu, Kimlik Kanıtı ve İkamet Kanıtı belgelerinizin incelenip kabul edildiği anlamına gelir.
 • Hesap türünüz, ticarete başlamak için gereken minimum bir depozito sunabilir; Standart hesaplar için minimum depozito ödeme sistemine bağlıdır, Profesyonel hesaplarda ise 200 USD'den başlayan bir minimum başlangıç ​​depozito limiti vardır.
 • Belirli bir ödeme sistemini kullanmak için minimum para yatırma gereksinimlerini tekrar kontrol edin .
 • Kullandığınız ödeme hizmetleri, Exness hesap sahibi ile aynı adla, sizin adınıza yönetilmelidir.
 • Para yatırma para biriminizi seçerken, para yatırma sırasında seçilen para biriminde para çekmeniz gerekeceğini unutmayın. Para yatırmak için kullanılan para biriminin hesabınızın para birimiyle aynı olması gerekmez , ancak işlem sırasındaki döviz kurlarının geçerli olduğunu unutmayın.
 • Son olarak, hangi ödeme yöntemini kullanırsanız kullanın, lütfen hesap numaranızı veya gerekli herhangi bir önemli kişisel bilgiyi girerken herhangi bir hata yapmadığınızı tekrar kontrol edin.


Exness hesabınıza istediğiniz zaman, istediğiniz gün, 7/24 para yatırmak için Kişisel Alanınızın Para Yatırma bölümünü ziyaret edin.


Exness'te Para Yatırma

Elektronik Ödeme Sistemleri (EPS)

Elektronik ödemeler, hızları ve kullanıcıya kolaylıkları nedeniyle son derece popüler hale geliyor. Nakitsiz ödemeler zamandan tasarruf sağlar ve gerçekleştirmesi de çok kolaydır.

Şu anda, şu yollarla mevduat kabul ediyoruz:
 • neteller
 • İnternet parası
 • Skrill
 • Mükemmel Para
 • Stikpay

Bazıları bölgenizde bulunmayabileceğinden, mevcut ödeme yöntemlerini görmek için Kişisel Alanınızı ziyaret edin. Bir ödeme yönteminin önerildiği gösterilirse, kayıtlı bölgeniz için yüksek bir başarı oranına sahip demektir.

1. Para Yatırma bölümüne tıklayın.
Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?
2. Skrill gibi kullanmak istediğiniz ödeme sistemini seçin.
Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?
3. Açılır menüde para yatırmak istediğiniz hesabı seçin ve "Devam"a tıklayın.
Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?
4. Yatırdığınız para birimini ve tutarını girin ve
"Devam Et" düğmesini tıklayın.
Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?
5. Para yatırma ayrıntılarınızı tekrar kontrol edin ve "
Onayla"ya tıklayın.
Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?
6. Transferinizi tamamlayabileceğiniz, seçtiğiniz ödeme sisteminin web sitesine yönlendirileceksiniz.
Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Banka Kartları

Banka kartınızı kullanarak ilk para yatırma işleminizi yapmadan önce profilinizi tamamen doğrulamanız gerekir.

Not : Kullanımdan önce profil doğrulaması gerektiren ödeme yöntemleri, PA'da Doğrulama gerekli bölümü altında ayrı ayrı gruplandırılmıştır.

Bir banka kartıyla minimum para yatırma tutarı 10 ABD Doları ve maksimum para yatırma tutarı işlem başına 10 000 ABD Doları veya hesabınızın para birimindeki karşılığıdır.

Tayland bölgesine kayıtlı KA'lar için banka kartları ödeme yöntemi olarak kullanılamaz.


Aşağıdaki banka kartlarının kabul edildiğini lütfen unutmayın:

 • VISA ve VISA Elektron
 • MasterCard
 • usta usta
 • JCB (Japon Kredi Bürosu)*

*JCB kartı, Japonya'da kabul edilen tek banka kartıdır; diğer banka kartları kullanılamaz.

1. Kişisel Alanınızın Para Yatırma alanında Banka Kartı'nı seçin. 2. Banka kartı numaranızı, kart sahibinin adını, son kullanma tarihini ve CVV kodunu içeren formu doldurun. Ardından, ticaret hesabını, para birimini ve para yatırma tutarını seçin. Devam'ı tıklayın . 3. İşlemin bir özeti görüntülenecektir. Onayla'yı tıklayın . 4. Para yatırma işleminin tamamlandığını onaylayan bir mesaj görüntülenir. Bazı durumlarda, para yatırma işlemi tamamlanmadan önce bankanız tarafından gönderilen bir OTP'yi girmek için ek bir adım gerekebilir. Para yatırmak için bir banka kartı kullanıldığında, otomatik olarak PA'nıza eklenir ve sonraki para yatırma işlemleri için 2. adımda seçilebilir.
Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?


Banka Havalesi/ATM Kartı

1. Exness hesabınıza Banka Havalesi/ATM Kartı ile ücretsiz yükleme yapabilirsiniz. Kişisel Alanınızdaki Para Yatırma bölümüne gidin ve Banka Havalesi/ATM Kartı'nı seçin.
Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?
2. Yüklemek istediğiniz işlem hesabını ve istenen para yatırma miktarını, gerekli para birimini belirterek seçin ve ardından Devam 'a tıklayın .
Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?
3. Size işlemin bir özeti sunulacaktır; devam etmek için Onayla'yı tıklayın .
Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?
4. Sağlanan listeden bankanızı seçin.
Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?
a. Bankanız devre dışı ve kullanılamıyor görünüyorsa, 2. adımda girilen tutar o bankanın minimum ve maksimum para yatırma tutarlarının dışında kalıyor.

5. Bir sonraki adım, seçtiğiniz bankaya bağlı olacaktır; herhangi biri:
Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?
a. Banka hesabınıza giriş yapın ve para yatırma işlemini tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin.

b. ATM kartı numaranızı, hesap adınızı ve kartın son kullanma tarihini içeren formu doldurun ve İleri'ye tıklayın . Gönderilen OTP'yi onaylayın ve ödemeyi tamamlamak için İleri'ye tıklayın.

Bitcoin (BTC) - Tether (USDT ERC 20)

Exness'e para yüklemeden önce lütfen Exness'in şu anda şu kripto para birimlerini desteklediğini unutmayın: BTC, USDT, USD Coin. 1. Kişisel Alanınızdaki Para Yatırma

bölümüne gidin ve Bitcoin (BTC) seçeneğine tıklayın . 2. Devam'ı tıklayın . 3. Atanan BTC adresi sunulacak ve özel cüzdanınızdan istediğiniz para yatırma miktarını Exness BTC adresine göndermeniz gerekecektir. 4. Bu ödeme başarılı olduğunda, tutar seçtiğiniz ticaret hesabına USD cinsinden yansıtılacaktır. Para yatırma işleminiz şimdi tamamlandı.
Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?


Havaleler

1. Kişisel Alanınızdaki Para Yatırma alanından Banka Havalesi'ni seçin . 2. Para yatırmak istediğiniz işlem hesabını, hesap para birimini ve para yatırma miktarını seçin ve ardından Devam 'ı tıklayın . 3. Size sunulan özeti inceleyin; devam etmek için Onayla'yı tıklayın . 4. Tüm kritik bilgileri içeren formu doldurun ve ardından Öde'ye tıklayın . 5. Size daha fazla talimat sunulacaktır; para yatırma işlemini tamamlamak için bu adımları izleyin.
Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Exness'te Para Çekme ve Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Sık Sorulan Sorular (SSS)


Depozito ücretleri

Exness, para yatırma ücretlerinden komisyon talep etmez, ancak bazılarının EPS hizmet sağlayıcısından hizmet ücreti ödemeleri olabileceğinden, seçtiğiniz Elektronik Ödeme Sisteminin (EPS) koşullarını iki kez kontrol etmek her zaman en iyisidir.


Depozito işleme süresi

İşlem süreleri, para yatırmak için kullandığınız ödeme yöntemine göre değişebilir. Mevcut tüm yöntemler, Kişisel Alanınızın Para Yatırma bölümünde size gösterilecektir.

Exness tarafından sunulan çoğu ödeme sistemi için, para yatırma işlem süresi anındadır, bu, işlemin manuel işlem yapılmadan birkaç saniye içinde gerçekleştirildiği anlamına gelir.

Belirtilen para yatırma süresi aşıldıysa, lütfen Exness Destek Ekibi ile iletişime geçin.


Ödemelerimin güvenli olduğundan nasıl emin olabilirim?

Fonlarınızı güvende tutmak çok önemlidir, bu nedenle aşağıdakileri sağlamak için önlemler alınmıştır:

1. Müşteri fonlarının ayrılması: şirketi etkileyebilecek herhangi bir şeyin fonlarınızı etkilememesi için depolanan fonlarınız şirket fonlarından ayrı tutulur. Ayrıca, şirket tarafından depolanan fonların her zaman müşteriler için depolanan miktardan daha fazla olmasını sağlıyoruz.

2. İşlemlerin doğrulanması: Bir ticaret hesabından para çekme işlemleri, hesap sahibinin kimliğini doğrulamak için tek seferlik bir PIN gerektirir. Bu OTP, ticaret hesabına bağlı kayıtlı telefona veya e-postaya gönderilir (güvenlik türü olarak bilinir), işlemlerin yalnızca hesap sahibi tarafından tamamlanabilmesini sağlar.


Bir demo hesabında işlem yaparken gerçek para yatırmam gerekir mi?

Cevap Hayır.

Exness'e web üzerinden kaydolduğunuzda, size otomatik olarak ticarette pratik yapmak için kullanabileceğiniz 10.000 ABD Doları sanal fon içeren bir demo MT5 hesabı verilecektir. Ayrıca, önceden hesap oluşturma sırasında ve hatta sonrasında değiştirilebilen 500 ABD Doları tutarında önceden ayarlanmış bakiyeye sahip ek demo hesaplar oluşturabilirsiniz.

Hesabınızı Exness Trader uygulamasında kaydettirmek, size kullanıma hazır 10.000 USD bakiyeli bir demo hesabı da verecektir. Sırasıyla Para Yatır veya Para Çekme düğmelerini kullanarak bu bakiyeyi ekleyebilir veya düşebilirsiniz .
Thank you for rating.
YORUM YAZIN Yanıtı İptal Et
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!
Yorum Yap
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!