Exness'te Nasıl Para Yatırılır

Exness'te Nasıl Para Yatırılır
Exness'te, forex yatırımcıları ile fonları arasına engeller koymaya inanmıyoruz. Bu nedenle para yatırma sürecimizi uygun, hızlı, güvenli ve mali açıdan şeffaf olacak şekilde tasarladık. Exness, çok çeşitli ödeme sistemleri aracılığıyla mevduat kabul eder ve otomatik anında para çekme işlemleri sunar. Bu, paranıza gece veya gündüz istediğiniz zaman erişebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca Exness, para yatırma veya çekme işlemlerinde komisyon almaz.


Para Yatırma İpuçları

Exness hesabınıza para yatırmak hızlı ve kolaydır. Sorunsuz para yatırmak için bazı ipuçları:

 • Hesabınızın doğrulandığından emin olun, yani Kimlik Kanıtınız ve İkamet Belgenizin gözden geçirilip kabul edildiği anlamına gelir. Hesabınız doğrulanmazsa, para yatırma limitleri uygulanır.
 • Hesap türünüz, alım satıma başlamak için minimum depozito şartı sunabilir; Standart hesaplar için minimum depozito ödeme sistemine bağlıdır, Profesyonel hesaplarda ise 200 USD'den başlayan bir minimum başlangıç ​​depozito limiti vardır.
 • Belirli bir ödeme sistemini kullanmak için minimum depozito gereksinimlerini iki kez kontrol edin.
 • Kullandığınız ödeme hizmetleri, Exness hesap sahibi ile aynı adı taşıyan adınız altında yönetilmelidir.
 • Para yatırma para biriminizi seçerken, para yatırma sırasında seçtiğiniz para biriminde para çekmeniz gerekeceğini unutmayın. Para yatırmak için kullanılan para biriminin hesabınızın para birimiyle aynı olması gerekmez, ancak işlem anındaki döviz kurlarının geçerli olduğunu unutmayın.
 • Son olarak, hangi ödeme yöntemini kullanırsanız kullanın, lütfen hesap numaranızı veya gerekli önemli kişisel bilgilerinizi girerken herhangi bir hata yapmadığınızı bir kez daha kontrol edin.

Exness hesabınıza istediğiniz zaman, istediğiniz gün, 7/24 para yatırmak için Kişisel Alanınızın Para Yatırma bölümünü ziyaret edin.


Exness'e Nasıl Para Yatırılır

Farklı bölgeler, mevduatlar için farklı ödeme sistemi seçenekleri sunacaktır ve bu, Exness hesabınızın kaydı sırasında seçilen bölgedir . Bu nedenle, hangi ödeme sistemlerinin size uygun olduğunu öğrenmek istiyorsanız, Kişisel Alanınıza giriş yapmanız yeterlidir .

1. Para Yatırma bölümüne tıklayın
Exness'te Nasıl Para Yatırılır
2. Kullanmak istediğiniz ödeme sistemini seçin
Exness'te Nasıl Para Yatırılır
3. Açılır menüde, para yatırmak istediğiniz hesabı seçin ve "Devam"a tıklayın.
Exness'te Nasıl Para Yatırılır
4. Depozitonuzun para birimini ve tutarını girin ve
"Devam"a tıklayın
Exness'te Nasıl Para Yatırılır
5. Para yatırma ayrıntılarınızı iki kez kontrol edin ve "
Onayla" ya tıklayın
Exness'te Nasıl Para Yatırılır
6. Transferinizi tamamlayabileceğiniz, seçtiğiniz ödeme sisteminin web sitesine yönlendirileceksiniz.
Exness'te Nasıl Para Yatırılır

Sık Sorulan Sorular (SSS)


Depozito ücretleri

Exness, mevduat ücretlerinden komisyon almaz, ancak bazılarının EPS servis sağlayıcısından servis ücreti ücretleri alabileceğinden, seçtiğiniz Elektronik Ödeme Sisteminin (EPS) koşullarını iki kez kontrol etmek her zaman en iyisidir.


Mevduat işlem süresi

İşlem süreleri, para yatırmak için kullandığınız ödeme yöntemine göre değişebilir. Mevcut tüm yöntemler Kişisel Alanınızın Para Yatırma bölümünde size gösterilecektir.

Exness tarafından sunulan çoğu ödeme sistemi için, para yatırma işlemi anında gerçekleşir, bu, işlemin manuel işlem olmadan birkaç saniye içinde gerçekleştirildiği anlamına gelir.
Belirtilen para yatırma süresi aşılmışsa, lütfen Exness Destek Ekibi ile iletişime geçin.


Ödeme sistemleri

Size daha fazla işlem seçeneği sunmak için Elektronik Ödeme Sistemleri (EPS) sunduğumuzdan, Exness ile işlem yapmanın pek çok yolu vardır.

Şu anda aşağıdaki elektronik ödeme sistemleri aracılığıyla mevduat kabul ediyoruz:
 • Neteller
 • İnternet parası
 • Skrill
 • Mükemmel Para

Bazı ödeme yöntemleri bölgenizde kullanılamayabilir. Hesabınız için mevcut ödeme yöntemlerini görüntülemek için Exness Kişisel Alanınızı ziyaret edin .

Elektronik ödeme sistemleri aracılığıyla gerçekleştirilen para yatırma ve çekme işlemleri anında gerçekleşir, yani işlemi tamamladığınızda paranın hesabınıza yansıması yalnızca birkaç dakikanızı alır.

Yukarıda belirtilen elektronik ödeme sistemlerinden herhangi biri aracılığıyla para yatırdığınızda, para yatırma veya çekme ücreti talep etmiyoruz. Tek istisna, Skrill aracılığıyla para çekmenizdir; 20 USD'den fazla para çekme komisyonu yoktur, ancak bu tutardan daha az para çekmeniz durumunda 1 USD komisyon alınır.

Bazı elektronik ödeme sistemleri tarafından ücret alınabilir. İşlem ücretleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen kullanmayı düşündüğünüz elektronik ödeme sisteminin web sitelerini ziyaret ediniz.


Ödemelerimin güvende olduğundan nasıl emin olabilirim?

Exness'te finansal güvenlik son derece önemlidir. Paranızın bizimle güvende olduğundan emin olmak için sıkı önlemler alıyoruz.

Şimdi Exness'te finansal güvenliği nasıl sağladığımıza bir göz atalım:
 1. Müşteri fonlarının ayrılması : Müşterilerin fonları, şirketi etkileyebilecek olaylardan korunmalarını sağlamak için şirket fonlarından ayrı olarak saklanır. Gerektiğinde her zaman tazminat ödeyebileceğimizden emin olabilmeniz için şirket fonlarının müşteri fonlarından daha fazla olmasını sağlıyoruz.
 2. İşlemlerin doğrulanması: Para çekme talebi, işlemin hak sahibi tarafından talep edildiğinden emin olmak için müşterinin telefonuna veya hesaba bağlı e-postasına (güvenlik türü olarak bilinir, kayıt sırasında seçilen) gönderilen Tek Kullanımlık bir PIN gerektirir. sahip.
Ayrıca şeffaflığın ortak başarımız için çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, müşterilerimizin görmesi için finansal raporlarımızı sürekli olarak web sitemizde yayınlıyoruz.
Thank you for rating.
YORUM YAZIN Yanıtı İptal Et
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!