Müşteriler Paralarının Güvende olduğundan nasıl emin olabilirler? Exness'te şeffaflık ve lisanslama

Müşteriler Paralarının Güvende olduğundan nasıl emin olabilirler? Exness'te şeffaflık ve lisanslama

Exness düzenlenmiş bir broker mı?

Evet, Exness varlıkları düzenlenmiştir.

Nymstar Limited, Seychelles Finansal Hizmetler Kurumu ( FSA ) tarafından SD025 lisans numarası ile yetkilendirilmiş ve düzenlenmiştir .

ÖSO, Seyşellerdeki banka dışı finansal hizmetler sektöründe işlerin yürütülmesini izlemek, denetlemek ve denetlemekle sorumlu özerk bir düzenleyici kurumdur.

Exness Group aşağıdaki lisans türlerine sahiptir:

  • Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ( CySEC ) tarafından verilen yatırım faaliyetlerinde gerçekleştirilecek lisans (Yetkilendirme No. 178/12).
  • Uluslararası Finansal Hizmetler Komisyonu (IFSC / 60/315 / TS / 14) tarafından verilen finansal araçların, emtia türevlerinin ve diğer menkul kıymetlerin alım satım lisansı.
  • 730729 sayılı çeşitli yatırımlarda Fark Sözleşmeleri (CFD) sunmak için Finansal Hizmetler Kaydı altındaki Finansal Davranış Otoritesi ( FCA ) lisansı .

Exnessin hangi varlıkları var?

Exness Group şunları içerir:

  • Saint Vincent ve Grenadinlerde uluslararası bir ticaret şirketi olan Nymstar Limited (kayıt numarası 21927 (IBC 2014)) ve www.exness.com web sitesini işletmektedir.
  • 178/12 lisans numarası altında Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (CySEC) tarafından yetkilendirilmiş ve düzenlenmiş olan Exness (Cy) Ltd, www.exness.eu web sitesini işletmektedir.
  • 730729 sayılı Finansal Hizmetler Siciline göre çeşitli temel yatırımlarda Fark Sözleşmeleri (CFD) sunmak ve www.exness.uk web sitesini işletmek üzere yetkilendirilmiş ve düzenlenmiş olan Exness (UK) Ltd.

Sadece Nymstar Limitedin ortakları kabul ettiğini lütfen unutmayın.

Müşteriler fonlarının güvenli olduğundan nasıl emin olabilirler?

Exness olarak, müşterilerimizin fonlarını korumaya büyük önem veriyoruz. Barclays gibi üst düzey bankalarla işbirliği yaparak bir güvenlik ve güven ortamını teşvik ediyoruz. Müşterilerin fonları ayrı hesaplarda tutulduğundan, Exnessin kendi fonlarından tamamen ayrılırlar.

Ayrıca, 7/24 anında otomatik para çekme hizmeti sunuyoruz, bu da hem ortakların hem de müşterilerin uygun gördüklerinde fonlarını çekmelerini çok kolay hale getirir.

Exness düzenli denetimler yapıyor mu?

Döviz endüstrisinde şeffaflık standartlarını sürdürmeye ve sürdürmeye kararlı olan Exness, düzenli denetimler gerçekleştirir ve tüm önemli performans göstergelerini yayınlar. Grup için bağımsız güvence raporları Big Four denetim devi Deloitte tarafından gerçekleştirilir ve her üç ayda bir Exness web sitesinde kamuya açıklanır.

Thank you for rating.
YORUM YAZIN Yanıtı İptal Et
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!

Yorum Yap

Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!